Yardım Merkezi

Güvenlik, Gizlilik, Hesap Yönetimi ve çok daha fazlası

Yardım merkezi

Kavvun 2020 yılında yapımına başlanıldı. Yepyeni bir sosyal medya için yola çıktık.

Daha fazla bilgi edin

Kavvun’da gizliliğiniz ve güvenliğiniz bizim için daima önemlidir. Gizlilik politikamızda detaylı olarak bu konuya yer verilmiştir.

Daha fazla bilgi edin

Kavvun’da kullanım koşullarına uyulmalıdır. Kullanıma aykırı fotoğraflar ve yazılar tarafımızdan görülürse kaldırılacaktır. Müstehcen içerikli, kişilik haklarına aykırı olan gönderilerde buna dahildir. 

Ana sayfa yani gündem akışında bir gönderi yayınlamak istiyorsanız eğer “Aklında ne olduğunu söyle…” yazan yere tıklayın. Oradan yazı, fotoğraf, video, müzik, anket, emoji ve konum paylaşabilirsiniz.

İlanlara tıkladıktan sonra sağ üstte sat butonunu göreceksiniz. Oradan yayınlamak istediğiniz ilanın bilgilerini girip ilanı önizleme yaptıktan sonra yayınlamaya hazırsınız. İster ücretli isterseniz ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Yeni bir ilan yayınla

Günlük girişler ile kavvun’da cüzdan bakiyesi kazanırsınız. Her gün kavvun’a gir ve gönderi paylaş. Banka hesabından kavvun cüzdan’a para transferi yapabilirsiniz. Bakiye sınırını doldurduktan sonra istersen banka hesabına parayı çekebilirsin. İstersen kavvun kullanıcıları arasında çok hızlı şekilde transfer yapabilirsin. Kavvun kullanıcılar arasında para transferi için alıcı kişinin mail adresini bilmelisiniz. Eğer mail adresi doğruysa kullanıcı adı gözükecektir. Banka hesabınızdan kavvun hesabına yaptığınız transfer yoğunluğa bağlı 6 saate kadar sürebilir. Profesyonel Pano sayfasındaki en alt kısıma telefon numaranızı kavvun’a eklerseniz para transferi işleme alındı, işlem tamamlandı gibi mesajlar da telefon numaranıza gelir. 

Kavvun hesap gizliliğinizi profil sayfanız hakkında kısmından değiştirebilirsiniz. Profesyonel Pano sayfasındaki en alt kısıma telefon numaranızı kavvun’a eklerseniz hesap güvenliğinizi arttırmış olursunuz. Şifremi unuttum kısmında şifrenizi yenilemek için sadece cep telefonu numaranızla yenileyebilirsiniz. Şifrenizi yenilerken cep telefonu numarasına doğrulama kodu gelecektir. Bu da hesabınızı daha da güvenli hale getirir. İleri de kavvun’a girişleri sadece cep telefonu numarası ve onay kodu ile yapmayı düşünüyoruz. Sıradaki geliştirme planlarımızdan biridir.

Kavvun’da sakıncalı bulduğunuz içeriği gönderinin sağ üst kısmında bulunan 3 noktaya tıklayın ve şikayet edin. Böylelikle topluluğumuzu korumuş oluruz. Şikayetiniz tarafımızca incelendikten sonra bi sakıncası varsa gönderi silinecektir. Eğer bir gönderi 5 ve daha fazla şikayet edilirse otomatik olarak gönderi silinecektir.

Kavvun'da hesap güvenliği ve gizliliğiniz bizim için daima önemlidir.

Kavvun yardım merkezimizi sizlere kolaylık olsun diye zamanla güncelleyeceğiz. Takıldığınız içerikler hakkındaki sorulara daima yardım merkezinden ulaşabileceksiniz.