Politikanın Son Güncellenme Tarihi:  9 Kasım 2023 (Yazılı olan bu Snatch gizlilik politikası 9 kasım 2023 tarihi itibariyle geçerlidir)

Snatch Gizlilik Politikası

Snatch mobil uygulaması ve snatch web sitesi ”Kavvun Bilişim Teknolojileri Anonim Şirketi” tarafından işletilmektedir.

Snatch’te gizliliğin bir hak olduğuna inanıyoruz. Kullanıcılarımızı kimliklerinin efendisi olmaları için güçlendirmek istiyoruz. Bu gizlilik politikasında, Kavvun Bilişim Teknolojileri A.Ş.’nin (“Snatch”, “biz” veya “bize”) sitelerimizi, mobil uygulamalarımızı, widget’larımızı kullandığınızda sizinle ilgili bilgileri nasıl ve neden topladığını, kullandığını ve paylaştığını anlamanıza yardımcı olmak istiyoruz ve diğer çevrimiçi ürünler ve hizmetler (toplu olarak “Hizmetler”) veya bizimle başka bir şekilde etkileşime geçtiğinizde veya bizden bir iletişim aldığınızda.

Varsayılan olarak sizi tanımlamak için kullanılabilecek en az bilgiyi topluyoruz. Sadece göz atmak istiyorsanız, bir hesaba ihtiyacınız yoktur. Snatch’e katılmak için bir hesap oluşturmak istiyorsanız, bize gerçek adınızı vermenizi istemiyoruz. Kesin konumunuzu otomatik olarak takip etmiyoruz. Kendiniz hakkında istediğiniz kadar çok veya az şey paylaşabilirsiniz. Birden fazla hesap oluşturabilir, bilgileri uygun gördüğünüz şekilde güncelleyebilir veya bizden bilgilerinizi silmemizi isteyebilirsiniz.

Topladığımız tüm veriler, öncelikle, insanların bir araya gelip büyük çoğunluğu halka açık olan topluluklar oluşturmasına olanak sağlamaya odaklanan hizmetlerimizi sağlamak için kullanılır. Verilerinizi nasıl kullandığımızla ilgili sorularınız varsa, bizden her zaman daha fazla bilgi isteyebilirsiniz.

Bilgileri Nasıl Kullanıyoruz?

Hakkınızdaki bilgileri şu amaçlarla kullanırız:

 • Hizmetleri sağlamak, sürdürmek ve iyileştirmek;
 • Etkinlikleriniz, tercihleriniz ve ayarlarınızla eşleşen hizmetleri, içeriği ve özellikleri kişiselleştirin.
 • Şüpheli spam gönderenlerin engellenmesi, kötüye kullanımın ele alınması ve Kavvun Kullanıcı Sözleşmesi ile diğer politikalarımızın uygulanması dahil olmak üzere Snatch’in ve kullanıcılarımızın güvenliğini korumaya yardımcı olun ;
 • Hizmetlerimizde gösterilen reklamların etkinliğini sağlayın, optimize edin, hedefleyin ve ölçün;
 • Yeni hizmetler araştırmak ve geliştirmek;
 • Size teknik bildirimler, güncellemeler, güvenlik uyarıları, faturalar ve diğer destek ve yönetim mesajları göndermek;
 • müşteri hizmeti sağlamak;
 • Sizinle ürünler, hizmetler, teklifler, promosyonlar ve etkinlikler hakkında iletişim kurmak ve ilginizi çekeceğini düşündüğümüz diğer haber ve bilgileri sağlamak (bu iletişimlerden nasıl vazgeçeceğiniz hakkında bilgi için aşağıdaki “Tercihleriniz” bölümüne bakın); ve
 • Hizmetlerimizle bağlantılı eğilimleri, kullanımı ve etkinlikleri izleyin ve analiz edin.

Bilgileri Nasıl Paylaşıyoruz?

Hizmetlerdeki bilgilerin çoğu halka açıktır ve hesap olmasa bile herkes tarafından erişilebilir. Hizmetleri kullanarak, bizi bu bilgileri herkese açık ve özgürce paylaşmaya yönlendiriyorsunuz.

Hizmetlerin herkese açık bir bölümüne içerik (bir gönderi, yorum, sohbet mesajı veya yayın dahil) gönderdiğinizde, Hizmetlerimizin herhangi bir ziyaretçisi ve kullanıcısı bu içeriği, içerikle ilişkili kullanıcı adını ve içeriği orijinal olarak gönderdiğiniz tarih ve saat. Snatch, diğer sitelerin, yerleştirme araçlarımız aracılığıyla herkese açık Snatch içeriğini yerleştirmesine izin verir. Snatch ayrıca üçüncü tarafların Snatch API ve diğer benzer teknolojiler aracılığıyla halka açık Snatch içeriğine erişmesine izin verir. Hizmetlerin bazı bölümleri özel veya karantinaya alınmış olsa da, halka açık hale gelebilirler (örneğin, özel topluluklarda moderatörün tercihine bağlı olarak) ve Hizmetlere gönderi göndermeden önce bunu göz önünde bulundurmalısınız.

Snatch hesabınızın herkese açık bir profil sayfası var. Profiliniz, kullanıcı adınız, önceki gönderileriniz ve yorumlarınız, karmanız, aldığınız ödüller, kupalar, moderatör durumu, Kavvun Premium durumu ve ne kadar süredir Hizmetlere üye olduğunuz gibi Hizmetlerdeki faaliyetleriniz hakkında bilgiler içerir. Profilinizin, olumlu ve olumsuz oy verdiğiniz içeriği dahil etmesini de seçebilirsiniz.

Hizmetlerimizde gerçekleştirdiğiniz içerikleri veya eylemleri diğer medyalarla paylaşmanıza izin veren sosyal paylaşım özellikleri sunuyoruz. Bu özellikleri kullanmanız, sosyal paylaşım özelliğini sağlayan üçüncü şahıslarla yaptığınız ayarlara bağlı olarak, belirli bilgilerin arkadaşlarınızla veya halkla paylaşılmasını sağlar. Sosyal paylaşım özellikleriyle bağlantılı olarak veri toplama ve işlemenin amacı ve kapsamı hakkında daha fazla bilgi için lütfen bu sosyal paylaşım özelliklerini sağlayan üçüncü şahısların (örn. Tumblr , Facebook ve Twitter ) gizlilik politikalarını ziyaret edin.

Kişisel bilgilerinizi satmayız. Ancak, yukarıda açıklanan şekilde herkese açık olarak görüntülenen kişisel bilgilere ek olarak, kişisel bilgileri aşağıdaki şekillerde paylaşabiliriz: .

 • Senin izninle. Sizinle ilgili bilgileri sizin izninizle veya sizin yönlendirmenizle paylaşabiliriz.
 • Bağlantılı hizmetler ile. Kavvun hesabınızı üçüncü taraf bir hizmete bağlarsanız Snatch, yetkilendirdiğiniz bilgileri söz konusu üçüncü taraf hizmetle paylaşır. Bu paylaşımı aşağıdaki “Haklarınız ve Seçimleriniz” bölümünde açıklandığı gibi kontrol edebilirsiniz.
 • Hizmet sağlayıcılarımızla. Bizim için iş yapmak üzere bu tür bilgilere erişmesi gereken satıcılar, danışmanlar ve diğer hizmet sağlayıcılarla bilgi paylaşabiliriz. Kişisel verileri kullanmaları, uygun gizlilik ve güvenlik önlemlerine tabi olacaktır. Birkaç örnek: (i) bizim adımıza işlem yapan ödeme işlemcileri, (ii) verilerimizi ve hizmetlerimizi barındıran bulut sağlayıcıları, (iii) bize ve reklam verenlere gösterilen reklamların performansını ölçmede yardımcı olan üçüncü taraf reklam ölçüm sağlayıcıları. hizmetlerimiz.
 • Yasalara uymak. İfşanın ulusal güvenlik veya kolluk kuvvetleriyle toplantı yapmak dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere geçerli herhangi bir yasa, düzenleme, yasal süreç veya hükümet talebine uygun olduğuna veya bunların gerektirdiğine inanıyorsak, bir bilgi talebine yanıt olarak bilgi paylaşabiliriz. Gereksinimler. Yasanın izin verdiği ölçüde, böyle bir talebe yanıt olarak bilgilerinizi ifşa etmeden önce size önceden bildirimde bulunmaya çalışacağız. Şeffaflık Raporumuz , devlet taleplerine nasıl yanıt verdiğimiz hakkında ek bilgiler içerir.
 • Acil bir durumda. Bir kişiye yakın ve ciddi bedensel zarar gelmesini önlemek için gerekli olduğuna inanırsak bilgileri paylaşabiliriz.
 • Politikalarımızı ve haklarımızı uygulamak için. Eylemlerinizin Kullanıcı Sözleşmemiz , kurallarımız veya diğer Snatch politikalarıyla tutarsız olduğuna inanırsak veya kendimizin ve başkalarının haklarını, mülkiyetini ve güvenliğini korumak için bilgi paylaşabiliriz.
 • İştiraklerimizle. Kavvun ile ebeveynlerimiz, bağlı kuruluşlarımız, yan kuruluşlarımız ve ortak kontrol ve mülkiyet altındaki diğer şirketler arasında ve bunlar arasında bilgi paylaşabiliriz.
 • Birleştirilmiş veya tanımlanmamış bilgiler. Sizi tanımlamak için makul bir şekilde kullanılamayacak şekilde toplanmış veya anonimleştirilmiş sizinle ilgili bilgileri paylaşabiliriz. Örneğin, ziyaretçilerin kim olduğunu belirlemeden bir gönderinin toplam kaç kez olumlu oy aldığını gösterebilir veya bir reklam verene reklamını kaç kişinin gördüğünü söyleyebiliriz.

Bilgilerinizi Nasıl Koruyoruz

Sizinle ilgili bilgileri kaybolmaya, çalınmaya, kötüye kullanılmaya ve yetkisiz erişime, ifşaya, değiştirilmeye ve yok edilmeye karşı korumaya yardımcı olacak önlemler alıyoruz. Örneğin bilgi aktarılırken HTTPS kullanırız. Ayrıca tüm çalışanlarımızın kamuya açık olmayan kişisel bilgilere erişimi olduğunu sınırlamak için teknik ve idari erişim kontrolleri uyguluyoruz.

Topladığımız bilgileri, başlangıçta topladığımız amaç(lar) için gerekli olduğu sürece saklarız. Belirli bilgileri meşru iş amaçları için veya yasaların gerektirdiği şekilde saklayabiliriz.

Haklarınız ve Seçimleriniz

Hizmetleri kullandığınızda hakkınızdaki bilgilerin toplanmasını, kullanılmasını ve paylaşılmasını nasıl koruyacağınız ve sınırlandıracağınız konusunda seçenekleriniz vardır. Yaşadığınız yere bağlı olarak, kişisel bilgilerinize erişim veya bunları taşıma, silme/silme veya düzeltme/düzeltme, belirli reklamcılık uygulamalarından vazgeçme veya işleme iznini geri çekme hakkınız da olabilir. daha önce onay verdiğiniz yer. Aşağıda bu hakların her birinin nasıl kullanılacağını açıklıyoruz. Snatch, veri koruma yasaları kapsamındaki haklarını kullandıkları için kullanıcılara karşı ayrımcılık yapmaz.

 Snatch