Hakkımızda

Kavvun 27 Mayıs 2020 yılında kuruldu. Atahan Duran tarafından yapımına başlanıldı. Yepyeni bir sosyal medya deneyimi için yola çıktık. İlk web sitesi üzerinden yayına başlanıldı. Belirli kullanıcı sayısına ulaşıldıktan sonra mobil uygulama geliştirilmeye başlandı. Kavvun’un tek kurucusu, yaratıcısı ve tek sahibi Atahan Duran @atahan. Ayrıca kavvun’un iOS ve Android uygulamalarını da @atahan geliştirmiştir. Hem yeni bir sosyal medya ve hemde alışveriş ilanları yayınlayabileceğiniz şekilde tasarlandı. Atahan 2009 yılında html we siteleri yaparak bu işe ilk adımını attı. Zamanla kendini geliştirdi. 2013-2019 yılları arasında yazılıma ara vermek zorunda kaldı. O ara verdiği zamanda hayali olan Steak House açtı. İşleri geliştirip büyüttü ve daha sonra Kavvun fikri aklına geldi. Tekrardan yazlıma dönmeye karar veren Atahan Duran 2020 mart ayında Kavvun uygulamasının ilk adımını atmaya başladı. Aslında ilk fikir alışveriş olarak geliştirmekti fakat daha sonra sosyal medya ve alışveriş sistemi yaparak Dünya’da bir ilke imza atmaya başladı. Uygulama geliştirme süreçleri zor olsada hiç bişeyden yorulmadı. Şu an Türkiye Denizli ilinde ofisi bulunmaktadır. 

Merhaba ben Atahan Duran 🙂 Tek kişi olarak ben en fazla bu kadarını yapabildim 🙂 Fakat zamanla tüm büyük planlarımı hayata geçirip kavvun’u geliştireceğim.

Genel merkez Türkiye de bulunur. Başladıktan sonra sadece bir kez ofisi değiştirdik. 

Kavvun'da hesap güvenliği ve gizliliğiniz bizim için daima önemlidir.

Kavvun yardım merkezimizi sizlere kolaylık olsun diye zamanla güncelleyeceğiz. Takıldığınız içerikler hakkındaki sorulara daima yardım merkezinden ulaşabileceksiniz.