Kavun

#BurasıBaşkaBiDünya

KAVUNLAMAYA
HAZIR MISIN?

Kavun Topluluğu

Arkadaşlarınla Bağlantı

Kurmanın Yeni Yolu!

Kavun’da arkadaşlarınla mesajlaş, gönderi akışında fotoğraf yayınla, konuları haber akışında alıntıla ve istersen alışveriş yap. İstersen evindeki ürünleri mağaza açıp satışa çıkar ve gelirini arttır.

Kavun Sosyal Medya

Arkadaşlarınla sürekli etkileşimde olman için kavunu çok daha iyi şekilde geliştridik.

Rütbe ve Rozetler Kazan

Gönderi yayınladıkça ve takip ettikçe kavunda rozetler kazanıp rütbeni üst seviyelere çıkar gönderilerin hep önde dursun.

İnanılmaz Tasarım

Kolay erişilebilen tasarımıyla kavun her zaman çok daha gelişmiş olarak karşınıza yeni güncellemelerle çıkacak.

Ana Özellikler

Üstün Özellikler!

Kavun tarafından geliştirilen, şık bir tasarıma sahip süper eksiksiz profil sayfalarına, oyunlaştırma kazançlarınız veya arkadaşlarınız gibi şeyleri göstermek için bilgi kutularına ve daha kolay erişim için bir kaydırıcıya sahiptir. Ayrıca haber akışı, üyeler ve gruplar dizini ve daha fazlası gibi diğer topluluk sayfalarını da bulacaksınız!.

Aynı ilgi alanlarınızı paylaşan insanları bulmak için genel ve özel gruplar da oluşturabilirsiniz! Grup oluşturma, grup yönetimi, avatar ve kapak yükleme, ana profil bilgileri, e-posta ayarları ve çok daha fazlası gibi birçok şeyi kolayca yönetebilmeniz için bir hesap merkezi de oluşturduk!

Ana Özellikler

Rütbe ve Rozet Oyunlaştırma
Sistemi ile Eğlenin

Rozetler, görevler, rütbeler ve krediler içeren süper eksiksiz bir oyunlaştırma sistemi oluşturduk. Hepsini genel tasarıma bağlamak için, diğer şeylerin yanı sıra profiller için widget’lar, üst menü için kredi sayaçları ve avatarlar için ilerleme çubukları oluşturduk!.

Ana Özellikler

Forumlarda
İnsanlarla Bağlantı Kurun!

Kavunda ilgi alanlarını toplulukla paylaşmak için resimler, alt forumlar ve konularla kolayca harika forumlar oluşturabilirsiniz! Konulara yanıt verebilir ve tartışmalara katılabilirsiniz.

Ana Özellikler

İleri Düzey ve Basit
Hesap Yönetim Merkezi Oluşturduk!

Kullanıcılar oturum açtıktan sonra sol üst köşedeki 3 çizgiye tıkladıklarında tüm kullanıcı hesap ayar merkezi bölümlerine erişebilecekler! Burada profil resmi ve kapak, e-posta ayarları, şifre, biografi ve çok daha fazlası gibi profil ve hesap bilgilerini değiştirebileceksiniz!!

Ayrıca, grupları yönetebileceğiniz ve oluşturabileceğiniz, üyeleri kontrol edip grup yöneticisine yükseltebileceğiniz davet gönderebileceğiniz ve özel grup isteklerini yönetebileceğiniz, gruplarda özel bir bölüm de bulacaksınız!

Kavun ile eğlenmene bak

Neden Kavun?

Süper eksiksiz profiller, inanılmaz oyunlaştırma sistemi, arkadaş canlısı forumlar ve çok daha fazla sosyal içerik!

Harika Sosyal Medya

Süper tam profiller, sosyal bağlantılar, oyunlaştırma öğeleri ve çok daha fazlasıyla inanılmaz bir sosyal medya topluluğu!

Oyunlaştırma Sistemi

 Rozetler, görevler, rütbeler ve krediler içeren inanılmaz bir oyunlaştırma sistemi tasarladık! Görevleri tamamla ve görev kilitlerini aç.

Arkadaşlık Forumları

Forumlarda gezinmek ve yayınlamak çok kolay! Diğer insanlarla konuşmak için kendi tartışmanızı yaratın!