Bu sayfayı 28 Ocak 2022 Saat 19:49 da güncelledik.

1) Manuel Şarj (Şu an aktif değil)
Kavvun'da hesabınızı manuel olarak şarj etmek (para yatırmak) kolay ve güvenlidir. Önce kavvun'da cüzdan kısmında sol üstteki üç çizgi butonuna tıklayın. Sonra cüzdanımı manuel olarak şarj et yazan yere tıklayın. Daha sonra açılan ekranda güvenlik amaçlı tüm bilgileri girip onaylaya tıklayın. Unutmayın ki cüzdanına en fazla 500 tl yatırabilirsiniz. İşlem sonrası size hemen bilgilendirme mesajı gelecektir. Bu işlemi yapmamızdaki tek sebep kavvun hesabınıza başka isimlerle banka hesaplarından da para yatırmanızı sağlamak için. Biz o arada işlem başladığına dair hazırda bekleyeceğiz. Aşağıdaki banka hesabımıza yatırdığınız tutar yansıdıktan sonra hemen işlemi tamamlayıp size tutarın hesabınıza geçtiğine dair bilgilendirme mesajı göndereceğiz. Para yatırma işlemi uzun gibi görünsede aslında tekrarlayan süreçlerde kavvun yatırma ekranında tüm girdiğiniz bilgileri hatırlayacak ve hemen işlemi başlatabileceksiniz. Kavvun cüzdanınıza gelen tutar artık sanal tl olarak hesabınızda durur.

yapi-kredi-bankasi-uzman-alimi-yapacak-696x238
Banka

Kavvun Banka IBAN

TR56 0006 7010 0000 0077 5197 44

Alıcı Ad

KAVVUN COM

Banka hesabımıza transfer yaparken açıklama kısmına ID numaranızı ve kavvun kullanıcı adınızı yazmayı unutmayınız

2) Günlük Şarj
Kavvun'a günlük girişlerde otomatik olarak kavvun cüzdanınız şarj olur. Bu şarj oranı %1 dir. Yani cüzdanınızda 0,35 tl (35 kuruş) kazanırsınız. Şarjınız %100 e ulaştığında banka hesabınıza paranızı çekebilirsiniz. Yani en düşük ve en yüksek çekim bakiyesi için şarjınız mutlaka %100 olmalı.

3) Tavsiye Şarjı (eski adıyla: Tavsiye et, kazan)
Kavvun cüzdanını arkadaşlarının şarj etmesini iste. Kavvun cüzdan kısmında sol üstteki üç çizgiye tıkladığında açılan penceredeki "Tavsiye Et, Kazan" butonuna tıklayın ve oradaki tavsiye url sini kopyalayın ve arkadaşlarınızla paylaşın. Her yaptığınız tavsiye sonrası kayıtlarında cüzdanınız %2 şarj olur. Bu da 0,70 tl (70 kuruştur). Sınırsız sayıda kişiye tavsiye edebilirsiniz. (Sistem şu şekilde çalışır: önce uygulamayı indirmesini isteyin ve daha sonra ona gönderdiğiniz tavsiye urlsine tıklayıp kayıt olmasını söyleyin. Bunu yapmamızdaki tek sebep bazı tarayıcılardan hesap bilgilerinizin güvenliğini sağlamak içindir. Her zaman kavvun uygulamasından girmenizi tavsiye ederiz) Eğer ben tavsiye etmekle uğraşamam gönderi paylaşarak ve yorum yaparak cüzdanımı şarj ertmek istiyorum dersen eğer 4. madde tam sana göre 🙂

4) Gönderi ve Yorum Şarjı
Gönderi paylaşarak ve yorum yaparakta cüzdanınızı şarj etmenizi sağlayacağız. Fakat bu şu an aktif değil. Üzerinde bazı çalışmalar yapıyoruz. Beta olarak test ettiğimizde ve sorunsuz çalıştığına inandığımızda bu özelliği de aktif edeceğiz.

Neden cüzdan ile herkese para dağıtıyorsunuz?
Bunu yapmamızda sadece tek sebep vardır. Kavvun uygulamamızı tanıtmak için vereceğimiz reklam ücretlerini kullanıcılarımıza vermek istiyoruz. Olsun varsın uygulamamız 3 ayda tanıncağına 1 senede tanınsın 🙂

Kullanıcılara verdiğiniz cüzdan ücretlerini nasıl karşılıyorsunuz?
Kavvun'a aldığımız reklamlar ile bunu karşılayacağız. Ana sayfa gönderi akışında her 7 gönderi ya da her 9 gönderi de bir farklı farklı reklamlar göstereceğiz (bazen aynı olabilir). Eğer reklam verenlerden gelen bütçeler tahmin ettiğimizdende çok olursa buradaki kazançlarıda arttıracağız. Büyük reklamlar almak için sürekli çalışıyoruz. Extradan bize reklam almak konusunda yardımcı olan kavvun kullanıcılarımıza da reklam için aldığımız tutardan %5 vereceğiz. Sen reklamı al ve bize bildir, gerisi bize reklamı yayınlamak kalır. Tabiki belirli reklam politikalarımız var ve eğer uygun görürsek reklamları yayınlarız. Reklam paketlerimiz hakkında detaylı bilgi için lütfen @kavvun hesabımıza uygulama içinden mesaj gönderin.

Ne kadar kazanacağız?
Öncelikle kavvundaki hesabınızın şarjı %100 olmadan banka hesabınıza aktaramazsınız. %100 şarj 35 TL eder (otuz beş Türk Lirası). Sabah 09:00 Akşam 16:00 arası banka hesabınıza çekimler aynı gün içinde anlaşmalı olduğumuz banka tarafından otomatik olarak %100 şarj karşılığı 35 TL hesabınıza geçer. Diğer saatler ertesi güne kalır.

Şarjım %100 ü geçti ne yapmalıyım?
Tek seferde sadece %100 şarjınızı hesabınıza aktarabilirsiniz. İsterseniz şarjınız %500 ya da %10.000 olsun farketmez. Fakat hesap güvenlikleri açısından aynı günde içinde sadece bir çekim yapabilirsiniz. Daha fazla çekim yapmak isterseniz eğer bizimle iletişime geçip hesap sahibi olduğunuzu doğrulamamız gerekecek. Uygulamadaki @kavvun hesabına bu konu hakkında mesaj atabilirsiniz. Hesap, cüzdan şarjlama işlem geçmişini barındırdığımız veri tabanımızı her ihtimale karşı 24 saatte bir kez yedekliyoruz.

Buradaki bilgileri ara ara düzenleyebiliriz. Reklam gelirlerimiz artarsa kulanıcı gelirlerini de arttırmayı planlıyoruz. Gönderi ve yorum yaparak da cüzdan şarj etme özelliğimizi aktif ettikten sonra bu sayfayı tekrardan güncelleyeceğiz.